CHCI DAROVAT

FAQ

... na co se nás ptáte?

Kde se můžu registrovat?
Registrovat se můžete na webu Rozběháme Česko - My tě porazíme - POD TÍMTO ODKAZEM.

Do kdy se můžu registrovat?
Registrovat se můžete kdykoliv až do 29. května, kdy dojde k vyhlášení výsledků. Čím dříve se zaregistrujete, tím větší šanci máte nasbírat naběhané/nachozené/ujeté kilometry a vyhrát tak některou z hodnotných cen. 

Jaká je cena startovného a jak registrací podpořím Centru Paraple?
Cena startovného je 199 Kč a jeho výtěžek bude použit k finančnímu zajištění činnosti Centra Paraple, které poskytuje sociální rehabilitační pobyty klientům s náhlým poškozením míchy. Dále můžete podpořit Centrum Paraple koupí trička Běh pro Paraple 2021.

Jak budu zaznamenávat své výsledky a musím je vůbec zaznamenávat?
Pokud se zaregistrujete a chcete splnit vlastní nastavenou výzvu, pak musíte své výsledky zaznamenávat na webu Rozběháme Česko - My tě porazíme. V první den závodu se v záložce Nahraj výsledky objeví pole, do kterého zapíšete startovní číslo a přidáte scan aktuálního výkonu z hodinek nebo aplikace. Veškeré informace k zaznamenávání výsledků si můžete přečist - POD TÍMTO ODKAZEM. Nejlepší výsledky budou odměněny některou z hodnotných cen.

A POZOR! Všichni registrovaní, a to i ti, kteří nebudou průběžně zaznamenávat své výsledky, jsou automaticky zařazeni do slosování o hlavní ceny - v dětské kategorii se soutěží o koloběžku, kterou věnovala do soutěže firma Svět koloběžek, mezi dospělými se najde výherce letu horkovzdušným balónem od firmy Kooperativa. Více o cenách se dozvíte v otázce níže.

Jaké ceny můžu vyhrát? Co je ve hře?
Těšit se můžete na hodnotné ceny od našich sponzorů. Jsou mezi nimi například batohy YOSHI z Olympijské kolekce od značky Alpine Pro, dřevěné korbele a prohlídky pivovaru od Pilsner Urquell či zapůjčení automobilu Škoda ENYAQ iV a hlavní partner akce Auto Poly zapůjčí vůz ŠKODA OCTAVIA s úpravou na ruční řízení ŠKODA HANDY s plnou nádrží na týden jako cenu pro hendikepované. A pozor, ze všech přihlášených dětských soutěžících bude vylosován jeden výherce koloběžky, který daroval Svět koloběžek! A ze všech registrací mezi plnoletými sportovci bude vylosován výherce vyhlídkového letu horkovzdušným balónem se startem v nejrůznějších lokalitách v České republice od pojišťovny Kooperativa. Vítězný tým se může těšit na dva velké sudy piva Pilsner Urquell.

Jak získám tričko k Běhu pro Paraple?
V současné chvíli je jediná možnost, jak získat tričko k Běhu pro Paraple 2021 v rámci registrace na webu Rozběháme Česko - My tě porazíme - POD TÍMTO ODKAZEM

Jaké jsou rozměry triček?
Tabulku velikostí najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

Co je Centrum Paraple a komu pomáhá?
Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost, založená v roce 1994 Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků (dnes Česká asociace paraplegiků).

Posláním Centra Paraple je pomáhat lidem po náhle vzniklém poškození míchy ve věku od 15 let žijícím na území České republiky uskutečnit změnu ve svém dosavadním fungování a nastavení tak, aby se v jejich životě vyrovnaly příležitosti běžné pro jejich vrstevníky bez znevýhodnění. Klienty podporovat v jejich seberealizaci krátce po úrazu i v průběhu dalšího života.

Hlavní služba, pobytová sociální rehabilitace, je komplexně propracovaný systém péče, pomoci, podpory a terapeutického působení multidisciplinárního týmu, jehož členové užívají při práci s klienty metody dle svého profesionálního uvážení a odbornosti. Je poskytována v třítýdenních cyklech s tím, že kapacita jednoho cyklu je 20 osob.