Běh pro Paraple

Centrum Paraple vás už nyní srdečně zve na tradiční Běh pro Paraple, který se uskuteční na jaře 2024. Sledujte naše weby a sociální sítě.  

Běh pro Paraple se každoročně koná od roku 2000 na podporu lidí, kteří sami běžet nemohou.  

Jaký byl Běh 2023? 

Připravili jsme program pro všechny věkové kategorie. Děti i dospělí mohli závodit na stometrové trase. Pro odvážnější byl ve spolupráci se Sportovním klubem vozíčkářů Praha připravena i jedna novinka, orientační běh. Závod bylo možné pojmout libovolně – vysloveně sportovně, jako lehké proběhnutí či procházku s kočárkem. 

Nachystáno toho ale bylo mnohem více. Hudební vystoupení Emmy Smetany a Jordana Haje, zpěváka Santiaga a Pohřební kapely. Pro milovníky karnevalové samby bubenická show Batala Praha. Vystoupil akrobatický soubor Losers Cirque Company, který pro zájemce připravil také trampolínový workshop. S tanečním číslem vystoupila taneční skupina Dominika Vodičky Tanec s láskou a Twirling TJ Sokol Vysočany. 

Bohatý doprovodný program doplnily aktivity pro děti, které si užily cirkusové představení Pan Bonobo, taneční školičku, malování na obličej, kreativní dílničky, skákací hrad, dopravní hřiště, stavění ze Sevy ad.K pomazlení (nejen pro děti) byli připraveni asistenční pejsci, hezkou vzpomínku si bylo možné pořídit ve fotostánku SmileBox. 

Nechybělo ani dobré občerstvení. 

852 registrovaných účastníků 

538 běžců na stometrové trati 

150 závodníků na trase orientačního běhu 

V rámci programu byly také vyhlášeny výsledky jarní výzvy Pohybem pro Paraple.

Tisková zpráva

Děkujeme a opět se na vás těšíme v roce 2024!

Potřebujete o akci něco vědět?
Obraťte se na naší produkční Danu, která vám na všechny dotazy ráda odpoví.