Běh pro Paraple 2023

Běh pro Paraple 2023

V sobotu 27. 5. se v Malešickém parku uskutečnil letošní Běh pro Paraple. Lidé si mohli zaběhnout trať na 100 metrů nebo vyzkoušet orientační běh. Svým startovným přispěli na činnost Centra Paraple, které pomáhá lidem na vozíku. Do jeho rozpočtu poputuje z akce částka 400 tis. Kč. Součástí programu bylo i vyhlášení výsledků květnové výzvy Pohybem pro Paraple.

Běh pro Paraple a Pohybem pro Paraple 2022

Běh pro Paraple a Pohybem pro Paraple 2022

Po dvouleté pauze způsobené koronavirovou situací se letos uskutečnil další Běh pro Paraple, který tradičně zahájil prezident Centra Paraple Zdeněk Svěrák a ředitel David Lukeš. Dějištěm byl i tentokrát Malešický park…

Pohybem pro Paraple 2021

Pohybem pro Paraple 2021

Vzhledem k tomu, že minulý rok nebylo možné uspořádat tradiční Běh pro Paraple, rozhodli jsme se letos kvůli přetrvávající epidemické situaci přesunout Běh do virtuálního prostředí. 21. ročník Běhu pro Paraple tak byl zároveň prvním virtuálním.

Běh pro Paraple 2019

Běh pro Paraple 2019

Pestrý program, příjemné prostředí Malešického parku a krásné počasí přilákaly v sobotu 14. září odpoledne rekordní počet lidí. Slunečné odpoledne si užívaly rodiny s dětmi i skupinky přátel.

Běh pro Paraple 2018

Běh pro Paraple 2018

19. ročník Běhu pro Paraple nabídl v neděli 10. června v pražském parku Ladronka sportovní, zábavný i charitativní program. Tradičně ho zahájil zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák.

Běh pro Paraple 2017

Běh pro Paraple 2017

Na pražském Vítkově se v neděli 18. června odpoledne běhalo pro Centrum Paraple. 18. ročník zahájil zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák s jeho ředitelem Davidem Lukešem, primátorkou hlavního města Prahy Adrianou Krnáčovou, moderátory Vojtěchem Eflerem a Jakubem Urbanem, se zakladatelem Běhu Michalem Horáčkem a se zástupci firem, které se staly partnery tohoto ročníku.

Běh pro Paraple 2016

Běh pro Paraple 2016

V neděli 29. května 2016 se konal v pražských Letenských sadech 17. ročník naší sportovně benefiční akce Běh pro Paraple. Nedělní odpoledne na Letné bylo opět příjemným setkáním rodin, firem, lidí s hendikepem i bez.